Авіакатастрофа МАУ в Ірані: суд Онтаріо присудив компенсацію 107 канадських млн родичам шести загиблих

Авіакатастрофа МАУ в Ірані: суд Онтаріо присудив компенсацію 107 канадських млн родичам шести загиблих

Адвокат сімей загиблих Марк Арнолд заявив, що його команда добиватиметься арешту іранських активів у Канаді та за кордономВерховний Суд провінції Онтаріо в Канаді ухвалив виплатити 107 мільйонів канадських доларів із відсотками сім’ям шести людей, які загинули в катастрофі літака Міжнародних авіаліній України в Ірані два роки тому. Про це повідомляє канадський ресурс CBC News, передає НВ.Суддя Едвард Білобаба присудив родичам жертв трагедії компенсацію, розміром 100 мільйонів доларів, мовиться у рішенні суду. Також членам сімей було присуджено додатково 7 мільйонів за “біль та страждання”.

Адвокат сімей загиблих Марк Арнолд заявив, що його команда добиватиметься арешту іранських активів у Канаді та за кордоном, щоб виплатити заборгованість сім’ям, якщо Тегеран відмовиться виконувати рішення суду.

Нагадаємо, Україна, Канада, Швеція та Велика Британія направили Ірану спільне повідомлення про претензії у зв’язку зі збитим під Тегераном літаком компанії “Міжнародні авіалінії України”.Як повідомляв 5.UA, пасажирський “Боїнг” Міжнародних авіаліній України збили 8 січня торік біля Тегерану. Усі 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, які перебували на облавку, загинули. У березні Іран оприлюднив остаточний звіт щодо причин катастрофи українського пасажирського літака. Вважають, що до збиття лайнера призвела помилка оператора протиповітряної оборони, який сприйняв “Боїнг” за ворожий об’єкт.Раніше правозахисна організація Human Rights Watch повідомила, що Іран погрожував родичам жертв катастрофи. Іранці хотіли, аби близькі та рідні загиблих не спілкувалися з іноземними ЗМІ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.