“Били при директорі”: деталі трагедії зі школярем у ліцеї Одеси

“Били при директорі”: деталі трагедії зі школярем у ліцеї Одеси

В Одесі сталася трагедія в спортивному ліцеї  “Олімпієць” – в туалеті навчального закладу повісився 15-річний школяр.

Про цей випадок мовчали аж до самого вечора. Потім в соцмережах почала з’являтися інформація, що підліток наклав на себе руки, тому що його щемили в школі, а його мати вела асоціальний спосіб життя. Але все виявилося набагато страшніше, за кілька днів до самогубства дитина поскаржилася знайомим на погрози розправою. Про це стало відомо журналістам «7 каналу».Як розповіли приятелі загиблого Дмитра, хлопчик перебував у так званому трудовому рабстві.

До ліцею приїжджав якийсь Павло, який забирав хлопця на роботу в полі за межами міста. Там дитина повинна була нібито відпрацьовувати якісь борги своєю працею: Дмитро прибирав дошки і виривав траву. Крім того, як стало відомо зі слів знайомих, за кілька днів до суїциду Діма розповів товаришам про те, що йому погрожують розправою, в той момент він виглядав дуже наляканим.

При цьому вчителі і директор були в курсі того, що відбувається. За словами знайомого, був випадок, коли хлопчика могли побити прямо при директорі ліцею і навіть приставляли до голови рушницю.А Павло нібито є колишнім співробітником правоохоронних органів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.