Була дуже світлою, доброю дівчиною і дуже любила гори. З сумом повідомляємо про загибель нашої землячки в словацьких Татрах

Була дуже світлою, доброю дівчиною і дуже любила гори. З сумом повідомляємо про загибель нашої землячки в словацьких Татрах

У словацьких Татрах загинула 29-річна туристка зі Львова Олена Лозинська. Дівчина робила сходження і зірвалася з величезної висоти.Деталі розповіли у місцевому виданні Regiony.Олена Лозинська відпочивала з друзями у Малій Студеній Долині у Високих Татрах. Вона робила сходження і раптово почала падати.

Імовірно, у дівчини закрутилася голова, і вона знепритомніла. Можливо, вона оступилася чи послизнулася, а під час падіння отримала серйозну травму голови.Дівчина впала із висоти 400 метрів. Її помітили місцеві туристи та спробували спочатку самостійно надати їй першу медичну допомогу.Пізніше на місце події прибули рятувальники та медики. Вони провели реанімаційні заходи, але, на жаль, все було безрезультатно. Дівчина померла на місці.

Тіло туристки передали експертам та поліції.Як повідомили на сторінці “Книга пам’яті померли за кордоном українців” у Facebook, трагедія сталася 15 січня.Про Олену Лозинську тепло відгукуються рідні та друзі. Вони шоковані тим, що сталося. Кажуть, що Олена була дуже світлою, доброю дівчиною та дуже любила гори та походи на високогір’я.Сообщение Була дуже світлою, доброю дівчиною і дуже любила гори. З сумом повідомляємо про загибель нашої землячки в словацьких Татрах появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Reply

Your email address will not be published.