“Були у стосунках”: “випадковий” постріл обірвав життя дівчини, що відомо про трагедію

“Були у стосунках”: “випадковий” постріл обірвав життя дівчини, що відомо про трагедію

Інцидент стався в Оболонському районі Києва в будинку по вулиці Прирічній, 19, передає Телеграм-канал “Вартові Еспресо”.Журналісти зазначають, що на шостому поверсі в квартирі проживав 45-річний чоловік, який зустрічався з жінкою 35-40 років. Вони були у відносинах близько трьох років. 

Після смерті батька чоловікові дістався у спадок травматичний пістолет, яким він любив хвалитися, особливо, коли вип’є. За словами свідків, підозрюваний сміливо наводив зброю на товаришів.

“Так сталося й зараз. Чоловік навів ствол на свою дівчину і в цей час пістолет зробив постріл. Вона впала замертво. На місці вбивства працюють слідчі, які з’ясовують всі обставини даного інциденту”, – йдеться в повідомленні Телеграм-каналу.Раніше ми розповідали про нещасний випадок на полюванні в Черкаській області. Чоловік отримав серйозні поранення від яких помер уже в лікарні. Як виявилося, друзі прийшли на полювання в ліс біля села Гарбузин. 61-річний мисливець готував свою гладкоствольну рушницю ІЖ-27 до полювання і в цей час випадково вистрілив. Поранення отримав його 64-річний товариш, що стояв поруч.

Leave a Reply

Your email address will not be published.