Вони облили клеєм голову 15-річної дівчинки. Те, що підліток зробив у відповідь, дуже надихає!

Над Ханною Комбс з США в школі знущалися, як і над багатьма іншими. Однак те, що сталося в той день, перетнуло всі можливі межі людяності. Коли 15-річна Ханна вийшла зі школи, однокласники підбігли до неї і облили її голову клеєм. Біль, як фізична, так і моральна, була нестерпною. Волосся Ханне довелося частково відрізати. «Я втратила те, що мені найбільше подобалося в собі.

Я дуже любила своє волосся. Якщо чесно, волосся — єдине, що я любила в самій собі », — каже підліток. Минув час, перш ніж хімічні опіки на голові дівчини остаточно зажили. В школу Ханна не ходила кілька днів, а її батько, Крістіан Гриммер, без кінця телефонував директорів, щоб кривдники його дочки були покарані. Перукар, почувши історію Ханни, вирішив зробити їй стильну стрижку безкоштовно.

Разом з батьками Ханна почала в Фейсбуці кампанію під назвою ‘Justice For Hannah’ (рос. — справедливість для Ханни), мета якої — підтримати школярів, які страждають від знущань своїх однокласників. «Я хочу допомогти людям, — каже дівчина. — Мало хто може постояти за себе самостійно, але поговорити зі мною вони можуть завжди.

Я, звичайно, всього лише підліток, але вже через дещо пройшла. Я думаю, я вже досить доросла для того, що допомогти жертвам психологічно, а їх кривдникам — стати добрішими». Чудово, коли у молодих людей з’являється мета в житті. Побажаємо Ханне удачі і будемо сподіватися, що її слова будуть почуті всюди!

Leave a Reply

Your email address will not be published.