Все сталося у долю секунди: пішла з життя заслужена артистка України

Вчора, на 69 році життя раптово померла естрадна співачка, заслужена артистка України Леся Боровець. У жінки обірвався тромб. Про це повідомив у Facebook її син Тарас Демчишин.

Страшне горе! Не стало вже більше моєї дорогенької мами! Лише 4 дні тому ми зробили з тобою останнє фото. Твій чарівний голос, твоя добродушність, підтримка, любов, дякую за все мамусю! – написав він.

Олександра Демчишин (сценічне ім’я – Леся Боровець) народилась 30 березня 1949-го у Львові. Закінчила Львівську консерваторію. Працювала викладачем середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької, педагогом Дрогобицького та Івано-Франківського музучилищ.

Леся Боровець також була солісткою Львівського радіо і телебачення, ансамблів “Ватра” Львівської філармонії та “Львівське ретро”, колективу “Галицька ревія”.У репертуарі співачки – твори українських та зарубіжних композиторів, українські народні пісні. Вона першою виконала твори Богдана Янівського на слова Богдана Стельмаха. Разом з ансамблями Леся Боровець гастролювала в Україні, Росії, Польщі, Канаді, США та Японії.

У її творчому доробку є платівки “Ватра”, “Пісні Богдана Янівського”, касети “Львівське ретро” та “Галицька ревія”, відео-аудіозбірка з трьох дисків “Співає Леся Боровець”, аудіодиск “Львівське ретро”.

Про творчість Лесі Боровець знято телефільми “Мелодії давні і нові. Співає Леся Боровець” 1988-го, “Львівське ретро” 1990-го, “Галицька ревія” 1993-го, “Серця, осяяні музикою” 2003-го, “Незабутні мелодії” 2006-го.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Начальник викликав до себе співробітницю, вона вийшла з кабінету вся в сльозах, у неї тряслися руки. Коли ми дізналися в чому справа, не змогли сказати й слова

Працюю вже 5 років у великій фінансовій компанії. У компанії працює близько 200 чоловік, директор у нас людина дуже жорстка. У компанії існує цілий список правил і положень. Не дай Бог порушити, починається «винос мізків».

Зайвий раз до шефа в кабінет не ходимо намагаємося йому на очі не потрапляти. Була б можливість змінив би роботи, але іншу шукати ще та справа.

І ось якось шеф викликав до себе нашу співробітницю Світлану (мати одиночка) після годинної бесіди вона вийшла вся в сльозах і з тремтячими руками її буквально трясло. Колеги коли її заспокоїли повідала вона в чому справа.

У Свєти рік тому сталася біда захвoрів її син. Рік вона його лiкувала в кращій клініці країни. Лiкування не допомагає потрібно їхати в Німеччину, ну відповідно потрібні гроші. Вона стала шукати покупців на свою квартиру. І тут її викликає шеф і в кабінеті дає оплачений чек на лiкування в Німеччині, ну і відпустку з відкритою датою.Шеф якого ми всі вважали бездушним видав їй велечезну суму грошей! Зі своєї кишені! Ну я все розумію, що таке буває ну якщо це фахівець високого рівня. А тут рядовому співробітникові так допомогти. Ми його після цього всі почали поважати.

Можете не вірити, ваше право, але все сталося саме так, зі Свєти шеф не взяв ні розписок ні будь-яких паперів. Світлана з сином вже в Німеччині. Ми її чекаємо всім колективом.

Здоров’я її синові!

Leave a Reply

Your email address will not be published.