“Втрата здатності спати і неймовірний біль, вчені виявили руйнівні та приховані наслідки недуги”: медики про штам “Омікрон”

“Втрата здатності спати і неймовірний біль, вчені виявили руйнівні та приховані наслідки недуги”: медики про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” продовжує вражати все більше мешканців України, провокуючи у інфікованих жахливі і дуже болючі симптоми та ускладнення, що здатні призвести до трагедії. Медики наголошують, що вірус завдає серйозної шкоди психіці пацієнта, а також викликає неврологічні наслідки, а зміни в організмі можуть стати незворотними.

Найстрашніше, що навіть ті, хто нездужав у легкій формі або геть безсимптомно, не захищений від цих руйнівних наслідків для здоров’я, котрі здатні перетворити людину з часом на інваліда. Тому медики просять ставитися до свого здоров’я із належною відповідальністю й не поширювати вірус.Як інформує “УНІАН”, представники МОЗ наголосили на ймовірності неврологічних проявів COVID-19.

Серед страшних наслідків, які спричиняє хвороба наявні неврологічні та психічні ускладнення. І такі результати для організму можливі навіть у випадку безсимптомного перебігу недуги.Згідно з результатами дослідженням, у тих, хто перехворів на COVID-19, могли бути:втома або ж біль у м’язах;головний біль;головний біль разом із запамороченням;проблеми зі сном;тривога і депресія;труднощі під час ходьби;зміна нюху чи смаку;сплутаність свідомості;нервове збудження.Сообщение “Втрата здатності спати і неймовірний біль, вчені виявили руйнівні та приховані наслідки недуги”: медики про штам “Омікрон” появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Reply

Your email address will not be published.