“Втратити Марину – це горе”: троє дітей залишилися без мами, а тато у важкому стані після ДТП

“Втратити Марину – це горе”: троє дітей залишилися без мами, а тато у важкому стані після ДТП

24 січня в селі Дубівці Кіцманського району сталася трагедія. 36-річна Марина з Романом поверталися з магазину, коли їх Chevrolet Cruze зіткнувся з Audi. Деталі трагедії повідомили Obozrevatel.

Від отриманих травм Марина померла на місці, а її чоловік Роман у важкому стані зараз в лікарні. Виявилося, що Марина лише рік тому народила третю дитину. Старшому синові Крістіану виповнилося 11 років, а середньому хлопчикові 4 роки. 

Відомо, що батько сімейства знаходиться в лікарні. Стан його лікарі оцінюють, як важкий. У Романа зламані праві ребра і пошкоджена легеня. Лікарі кажуть, що найближчі дні стануть вирішальними.

Діти Марини і Романа живуть зараз з тіткою. Вона сама виховує трьох діток, їй зараз дуже нелегко доводиться.

Марину згадують лише хорошими словами і кажуть, що жінка була дуже чуйною людиною. Вона займалася дітьми, а Роман їздив на роботу до Львова. Сім’ю їх називають дуже дружною і працьовитою.”Я навіть не уявляю, як вони зараз будуть жити без мами. Звичайно, Роман буде піклуватися про дітей, але втратити таку маму, це горе для них. Вони дуже прив’язані до неї. Вона буквально тряслася над ними, постійно з дітками. Вони доглянуті у неї, виховані, розумні”, – розповіла подруга Марини.

Leave a Reply

Your email address will not be published.