Вчора було добре, а сьогодні голова розвалюється? Лікар Олексій Казаков назва найкращі способи впоратися з похміллям 1 січня

Вчора було добре, а сьогодні голова розвалюється? Лікар Олексій Казаков назва найкращі способи впоратися з похміллям 1 січня

Іноді буває, що свято проходить дуже весело. Настільки, що на наступний день дуже складно існувати. Лікар Олексій Казаков вирішив назвати кращий засіб від похмілля. Все це він розповів у програмі “Твій день”, яка регулярно виходить на телеканалі 1+1. Там лікар розповів, як врятувати себе від похмілля, і чи існує безпечна доза алкоголю, від якої вам не буде погано.

Як відомо, разом з радощами на святах можна зіткнутися з похміллям. Як по собі, організм наш виробляє сам алкоголь, але в дуже малих дозах. Його настільки мало, що ніякої алкотестер не покаже його наявність, але, при цьому у нашій печінці є фермент, який розчіплює цю кількість алкоголю. 

Алкоголь хоч і підвищує настрій, але його частинки дуже токсичні для нашого організму. Звідси і з’являється похмілля.

Олексій Казаков розповів, як правильно і швидко позбутися від такого стану на ранок. Наприклад, можна перед застіллям з’їсти шматочок вершкового масла, і лікар розповів, чи дійсно це працює:”Масло воно дійсно змащує слизову оболонку шлунка, і алкоголь не так швидко туди всмоктується, тому що наше сп’яніння не від того, скільки алкоголю в шлунку, а від того, скільки його в крові. Ще, якщо на голодний шлунок пити алкоголь, він дуже швидко підвищує секрецію шлункового соку, а він дуже агресивний, і можна так заробити масло і гастрити” – розповів фахівець. Що стосується наступного дня, то ранок печінки потрібно дати корисних компонентів, адже вона дуже втомлюється. А ось пиво, щоб похмелитися, пити зовсім не можна, це лише зробить гірше.

Leave a Reply

Your email address will not be published.