Вчօра вночі Наталочки не сталօ. ВИР0ДКИ! Ви дорвалися до влади. Ви всі винні в знищенні українців! Чуєте? Саме Ви! Ви ж навіть з бронхітом лікуєтеся за кордоном

Раїса Шматко додала Зараз я буду писати пост болю… До можновладців- подивіться на цю гарну молоду жінку- це Наталочка Мойсеєнко. Вчора вночі її не стало.

Це Ви всі винні в смерті цієї жінки і ще багатьох і багатьох інших. Ваша політика ненажерлевості забирає життя в українців. Медична реформа кричите?До Супрун — на онкохворих коштів в Вас немає?

Ви для чого приїхали в Україну? Знищувати нас? На підвищення зарплатні собі- коханим вистачає? На бали, відпочинок і переліти вистачає? Я бажаю Вам всім лікуватися саме як простим смертним в Україні, в наших лікарнях.

В онколікарнях- де лікування онкохворих перетворено також на бізнес. Виродки, які дорвалися до влади- Ви всі винні в знищенні українців! Чуєте? Саме Ви!

А знаєте як сильно Наталка хотіла жити? Та вам то байдуже- Ви ж навіть з бронхітом лікуєтеся за кордоном. Так от я Вам скажу і прошу всіх українців підтримати- щоби жодна можновладна свиня не сміла їздити лікуватися за кордон!!!

ЖОДНА!!! І коли Ви, свині, отримуєте баснословні кошти за свою бездіяльність- перед Вашими очима нехай стоять всі ті, що так і не дочекалися гідного лікування, яке їм обіцяно КОНСТИТУЦІЄЮ України!

Leave a Reply

Your email address will not be published.