“Вірус почав нищити конкретно цей орган у інфікованих, ризик трагедії зростає вшестеро”: медики про штам “Омікрон”

“Вірус почав нищити конкретно цей орган у інфікованих, ризик трагедії зростає вшестеро”: медики про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” продовжує нарощувати швидкість свого поширення світом і Україною, викликаючи надзвичайно підступні симптоми і ускладнення, які здатні проявлятися вже лиш тоді, коли внутріші органи пацієнта будуть зруйновані. Науковці також публікують все більш нові дослідження, в яких наводять акти надзвичайно згубного впливу нового варіанту вірусу на подальше здоров’я людини вже навіть після цілковитого одужання.

Як інформує “Ukrinform”, люди, яким трансплантували нирку, мають аж у шість разів більше шансів на смерть після потрапляння до лікарні через коронавірус, ніж люди, яким відповідні органи не пересаджували.У дослідженні було обстежено 4 000 пацієнтів із коронавірусом. Дослідники зазначають, що стан самопочуття між пацієнтами з трансплантованою ниркою та пацієнтами з коронавірусом без проблем з нирками не надто відрізняються після потрапляння до медичного закладу, однак суттєві відмінності починають проявлятися вже аж через 3 місяці.

Люди, що залежать від діалізу, мають таку ж імовірність серйозного перебігу коронавірусу, як і люди без проблем з нирками.Також вчені із Медичної школи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі здобули інформацію, що люди, які потерпали через коронавірус бодай у легкій формі, згодом від одного місяця до року після зараження мають схильність до підвищеного ризику розвитку хвороб серця.Сообщение “Вірус почав нищити конкретно цей орган у інфікованих, ризик трагедії зростає вшестеро”: медики про штам “Омікрон” появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Reply

Your email address will not be published.