В Пекіні виступив племінник грузинського саночника, який загинув на Олімпіаді-2010: пообіцяв це собі ще у 9 років

В Пекіні виступив племінник грузинського саночника, який загинув на Олімпіаді-2010: пообіцяв це собі ще у 9 років

Племінник грузинського саночника, який загинув у Ванкувері-2010, виступив на Олімпійських іграх 2022  у Пекіні.  Про історію його родини розповіли на фейсбук-сторінці “Освіторія”.  Олімпіада в Ванкувері-2010 розпочалася з трагедії. Тоді молодий грузинський саночник Нодар Кумаріташвілі розбився під час тренувальних заїздів, всього за кілька годин до відкриття ігор. Після цього  грузинській команді дозволили вийти на урочисту церемонію із траурними пов’язками.

Тоді у змаганнях, у яких мав виступити Нодар Кумаріташвілі переміг німець Фелікс Лох. Він переплавив свою медаль на дві, а на одній попросив вигравіювати портрет Нодара. Спортсмен приїхав на поминки до Грузії та подарував її сім’ї Кумаріташвілі. Все це бачив і переживав племінник грузинського спортсмена  Саба Кумаріташвілі. У 2010 році йому було всього дев’ять років, але він вже тоді він вирішив, що має виступити на Олімпійських іграх.  За себе і за Нодара.

Зараз йому вже 21 рік, саме стільки було його дядьку на Олімпіаді у Ванкувері.  Саба Кумаріташвілі зміг добитися свого, і тому він виступає на Олімпіаді-2020 у Пекіні. Пробився до фінальних заїздів у топ-20 йому не вдалося, він показав лише 30-й та 31-й результати, але своїм вчинком змусив згадати загиблого родича і вшанувати його пам’ять.  Виступ грузинського спортсмена став одним з найзворушливіших моментів, адже прізвище Кумаріташвілі все ж пролунало на Олімпійських іграх.    Раніше Знай писав, підсумки 4 дня Олімпіади-2022 для України: 0 медалей, але кращі результати. На четвертий день в зимових Олімпійських іграх сталися цікаві події Також Знай повідомляв, москвичка у вишиванці викликала фурор на Олімпіаді в Пекіні: відкатала програму під “Щедрик”. Українська фігуристка запалила на Олімпіаді-2022 у вишиванці і під “Щедрик”

Leave a Reply

Your email address will not be published.