В Італії пенсіонер жорстоко позбавив життя українку, з якою 17 років прожив у шлюбі: подробиці трагедії

В Італії пенсіонер жорстоко позбавив життя українку, з якою 17 років прожив у шлюбі: подробиці трагедії

В Італії 80-річний пенсіонер жорстоко вбив свою 61-річну дружину, якою виявилася українка Наталія Киричок. Подружжя прожило разом 17 років і раніше особливо не сварилося, але нещодавно чоловіка раптово почали захльостувати ревнощі

OBOZREVATEL вдалося зв’язатися із сином Наталії, який розповів, що відбувалося у сім’ї незадовго до вбивства. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.Убив дружину і спокійно ліг спатиЖахливе вбивство сталося в ніч із 25 на 26 грудня в італійському містечку Фанано-ді-Градара. 80-річний Віто Канжині напав на Наталю серед ночі – завдав кілька ударів ножем у різні частини тіла. Після того, як жінка померла, він залишив тіло на підлозі і ліг спати, а вранці спокійно пішов гуляти із собакою.

Причина смерті чоловіків також поки не встановлена. Правоохоронці вже почали розслідування за фактом того, що сталося. Поки поліція не давала коментарів у цій справі.Водночас зазначається, що напередодні в Маріуполі пропали безвісти троє хлопців. 16-річного Микиту Г. оголосили в розшук 1 січня. Вдалося з’ясувати, що він разом з двома приятелями вийшли з дому, після чого про їх місцезнаходження нічого не було відомо. Всі троє поки числяться зниклими безвісти.

Leave a Reply

Your email address will not be published.