Годину тому прийшла трагічна звістка про Заворотнюк не усвідомлюють

Годину тому прийшла трагічна звістка про Заворотнюк — не усвідомлюють. Лікування погано позначилося на стані Заворотнюк. Анонімні джерела стверджують, що свідомість артистки перебуває «в тумані». Говорити про остаточне вихдоровленіі Анастасії Заворотнюк поки рано — за даними ЗМІ, зірка зараз переживає такий же складний період, як і Жанна Фріске свого часу.

Анонімні джерела стверджують, що лікування сильно позначилося на стані артистки. Через незліченної прийому ліків самопочуття Анастасії сильно погіршився, хоча раніше у неї спостерігалися позитивні тендеції в одужанні.

Актриса знаходиться в свідомості, але її розум ніби перебуває в тумані. Офіційного підтвердження інформації від рідних Заворотнюк немає. До сих пір вони ніяк не коментують стан актриси, які не озвучуючи навіть офіційного діагнозу. За непідтвердженою інформацією, Анастасія страждає від раку мозку. Гроші на лікування артистки намагається заробляти її чоловік Петро Чернишов, але витрати потрібні колосальні.

Нещодавно стало відомо, що в цьому питанні сім’ї Заворотнюк допомагає співак Стас Михайлов. Журналісти заявляють, що він не єдиний з російського шоу-бізнесу, хто жертвує гроші на лікування Анастасії, однак його внесок, за деякими даними, значно перевершує внески від інших зірок.

Leave a Reply

Your email address will not be published.