Дитина згасла за кілька тижнів: дівчинка, якій збирали кошти на лікування

Дитина згасла за кілька тижнів: дівчинка, якій збирали кошти на лікування

Не дочекавшись свого новорічного дива, маленька 7-річна дівчинка з Волині, Юлія Тимощук програла у нерівній боротьбі із страшною недугою, попри усі зусилля люблячих батьків, лікарів і небайдужих людей.

Лише кілька тижнів тому Юлі стало погано, збільшились лімфовузли. Батьки, помітивши тривожний симптом, відразу звернулися до лікарів. Спочатку запідозрили проблему з лімфатичною системою, але минали дні, а призначене лікування не допомагало. Стан малечі тільки погіршився. Ще донедавна активна дівчинка, яка обожнювала ігри з братиком, англійську мову і свого улюбленого котика, втрачала сили та енергію на очах… Після здачі аналізів батьків скерували до Луцька, де у дівчинки взяли біопсію. Попри молитви та надії, результат імуногістологічного дослідження шокував страшним діагнозом – гострий лімфобластний лейкоз (рак крові).recommended by

Батьки не піддалися паніці, а навпаки зібрали всю волю в кулак і твердо вирішили боотися за життя своєї кровиночки. Вони звернулися у клініку в Ізраїлі, де погодились допомогти маленькій Юлічці та давали високі шанси на тривалу ремісію або взагалі одужання. Була необхідна величезна сума – 150 тисяч євро, щоб почати негайне лікування – хоча б 50 тисяч євро на початку. І небайдужі люди допомогли зібрати кошти, батьки вже готувалися до рятівної поїздки в Ізраїль, але не встигли. Маленькій Юлічці стало погано, вона знову потрапила у реанімацію Волинської обласної клінічної лікарні, де вночі, 17 грудня, страждання дівчинки припинила смерть.Про це «Першому» повідомила волонтерка Роксолана Несторук.

Leave a Reply

Your email address will not be published.