Допоміг Грінвуд: ЗМІ розкрили ще один скандал з домашнім насильством серед гравців АПЛ

Допоміг Грінвуд: ЗМІ розкрили ще один скандал з домашнім насильством серед гравців АПЛ

Зіркового футболіста АПЛ заарештували за напад на дівчину та відправку образливих повідомлень у 2019 році.Про це повідомляє The Sun.Зазначається, що звинувачення, що прозвучали на адресу гравця, були дуже серйозними і включали як мінімум один епізод домашнього насильства. Також стверджується, що неназваний гравець ночами надсилав дівчині образливі повідомлення. Футболіста заарештували після того, як постраждала викликала поліцію.

Проте тоді обвинуваченій у насильстві зірці АПЛ вдалося зам’яти справу до початку офіційних розглядів. Гравець найняв адвокатів, після чого домовився про виплату п’ятизначній сумі у позасудовому порядку.

Ім’я зірки не називається з юридичних причин. Відомо лише, що футболіст більше не полягає у відносинах з дівчиною, яка звинуватила його в насильстві. Цей випадок став відомим після скандалу з Мейсоном Грінвудом – 20-річного гравця “Манчестер Юнайтед” було заарештовано та звільнено під заставу минулого місяця після звинувачень у згвалтуванні, побоях та погрозах убивством.

Leave a Reply

Your email address will not be published.