Загадкова трагедія на будівництві АЕС, росіяни йдуть з життя один за іншим: лікарі розводять руками

Загадкова трагедія на будівництві АЕС, росіяни йдуть з життя один за іншим: лікарі розводять руками

Громадяни Росії почали вмирати буквально один за іншим на будівництві, повідомило видання UNB.За останні 11 днів при різних підозрілих обставинах померли п’ятеро громадян Росії, які працювали на будівництві атомної електростанції «Руппур» в бангладешській провінції Пабна.

28 січня пішов з життя 48-річний Олексій Барченко, який в той момент проходив лікування в місцевому медичному центрі. Через п’ять днів, 2 лютого, 40-річний Олексій Шакіров несподівано помер уві сні.

5 лютого в тій же клініці, де лікувався Барченко, обірвалося життя 48-річного Павла Щукіна, який до цього несподівано захворів. Того ж дня не стало 59-річного Василя Толмасова. Його тіло без ознак життя виявили біля дверей в квартиру житлового комплексу, де проживали всі росіяни.6 лютого в тому ж ЖК було знайдено тіло 45-річного Олександра Воротнікова.

Місцеві поліцейські вже провели розтини тіл покійних росіян, проте нічого підозрілого при цьому виявлено не було. Лікарі розводять руками: у одного з покійних було хворе серце, а ще один вживав наркотики, збігів або закономірностей у тому, що трапилося, знайти не вдається.Інші подробиці справи поки не розкриваються. Відомо, що розслідування триває.У Росії офіційно підтвердили факт смерті своїх громадян, проте поки ніяк не коментують супутні дивні обставини.

Leave a Reply

Your email address will not be published.