Зникнення на корпоративі: причина загибелі молодої жінки Яни Судакової усіх шокувала

Зникнення на корпоративі: причина загибелі молодої жінки Яни Судакової усіх шокувала

38-річну Яну Судакову, яку розшукували три дні після її зникнення під час корпоративу, врешті знайшли. Мертвою. Причина її смерті всіх шокувала.

Як пише Оглядач, у розпал святкування жінка вийшла із закладу без верхнього одягу і нібито пішла у невідомому напрямку. Після цього її ніхто більше не бачив. З того ж дня у місті почалися пошуки.У Херсоні було створено пошукові групи з правоохоронців та активістів. Вони вважали, що Яна вирушила до інших розважальних закладів. Однак після того, як були проаналізовані камери відеоспостереження, виявилося, що жінка вийшла з ресторану через чорний хід, а не через головний, як передбачалося раніше.

На камерах було показано, що жінка попрямувала до покинутої будівлі. Вона розташована на території цього ж ресторану. Правоохоронці провели там пошукові роботи та знайшли жінку – вона була вже мертвою.Як пише видання, за попередніми даними, жінка вийшла подихати повітрям, випадково заснула й померла від переохолодження.Водночас точна причина смерті Яни поки не встановлена. Вона стане відомою після проведення судово-медичної експертизи. Як повідомили журналісти, за інформацією поліції, слідів насильницької смерті на тілі загиблої не було виявлено.

Leave a Reply

Your email address will not be published.