Зняла “хрестик” і пішла у вічність: дніпрянка зістрибнула з висоти, деталі трагедії

Зняла “хрестик” і пішла у вічність: дніпрянка зістрибнула з висоти, деталі трагедії

У Дніпрі, 6 лютого, під вікнами однієї з багатоповерхівок,  перехожі знайшли тіло жінки. Як повідомляє “Репортер”, жінка була місцевою мешканкою.Коли правоохоронці прибули на місце трагедії з’ясувалося, що загибла випала з вікна 4-го поверху. Медики лише констатували смерть жінки. З’ясувалося, що загибла 1971 року народження, проживала у будинку разом з сім’єю.

Того трагічного дня уся сім’я зібралася за столом аби випити чаю. Раптом жінка попрохала свою доньку зняти їй хрестик. Після чого пішла в іншу кімнату. Присутні черед певний час помітили, що у квартирі стало надто прохолодно. Тож вирішили перевірити вікна. У кімнаті загиблої воно було нарозхрист. Потім присутні помітили загиблу під вікнами.

Відомо, що жінка не залишила передсмертної записки. Також родичі запевняють, що загибла не розмовляла про самогубство. Мотиви такого поступка жінки також не відомі.

Правоохоронці наразі проводять розслідування: шукають можливих свідків, а також вивчаються дані камер відеоспостереження, що розташовані неподалік місця трагедії. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.