Зупинилося серце відомого українського футболіста: перші подробиці трагедії

Зупинилося серце відомого українського футболіста: перші подробиці трагедії

На 46-му році, з цього життя, передчасно пішов колишній футболіст ФК “Шахтар”Про те, що зупинилося серце експівзахисника знаменитого футбольного клубу “Шахтар”, Повідомляється на офіційній сторінці “гірників”.Відзначимо, що трохи більше, ніж через 6 місяців, 12-го жовтня 2022-го року, ексгравцеві національної збірної України, тільки мало виповнитися всього лише 46 років. Однак про справжню причину, яка призвела до смерті Бахарєва, зараз нічого невідомо.

Нагадаємо, що Олексій Бахарєв грав за “гірників” з 1999-го по 2004-й роки, провівши, в цілому, 177 матчів і забив 13 голів.

Також, він був гравцем команди з Донецька, в той момент, коли “Шахтар”, вперше за свою багату історію, потрапив в груповий турнір “Ліги чемпіонів” (2000-2001), а також став першим чемпіоном в нашій країні(2001-2002).Але і завершивши свою кар’єру, Олексій не кинув футбол – понад десять років він пропрацював дитячим тренером в академії “Шахтаря”.

Також раніше ми інформували про те, що Зеленський розповів, коли розглянуть заявку України Про вступ до ЄС. А до цього наш портал повідомляли про те, що ексучасник “Танців з зірками” показав свою найголовнішу жінку.

Leave a Reply

Your email address will not be published.