Зупинка дихання чи серця: в Аргентині отруйна партія кокаїну спричинила масові смерті

Зупинка дихання чи серця: в Аргентині отруйна партія кокаїну спричинила масові смерті

В Аргентині загинули щонайменше 20 людей, більше 70 – в лікарні. Усі потерпілі потруїлися кокаїном. Влада звертається до громадян і закликає тих, хто нещодавно купував наркотик – позбутися його, а не вживати, аби запобігти подальшим жертвам.Про це йдеться в ТСН.12.00.Неподалік шпиталю в передмісті Буенос-Айреса стоять десятки родичів. Пацієнти здебільшого зовсім юні. Лікарі до них не пускає, бо шпиталь і так переповнений.

Один із тих, хто зміг таки вижити, розповідає про пережите. «Я прийняв кокаїн, потім випив таблетку і заснув. Прокинувся – напівмертвий. Живіт болів, все боліло, я кілька разів блював. Був такий розбитий, наче знову на «ковід» захворів. Я спершу не хотів їхати до шпиталю, аби маму не лякати, але терпіти більше не міг», – каже Алан.

З «ковідом» раптовий наплив пацієнтів порівнює і лікар. Зараз, сказав – їх навіть більше, ніж під час найгіршого спалаху пандемії. «У нас майже шість десятків пацієнтів в середньому і тяжкому стані. Вісьмох довелося інтубувати», – повідомляє лікар Леонард Барбоса.Одна з версій правоохоронців: кокаїн отруїли навмисне. У такий спосіб банди наркоторговців з’ясовували стосунки. Тому північним передмістям Буенос-Айреса, де купляли наркотик, пройшли рейди – поліція намагалася знайти і вилучити всю отруєну партію. Більше десяти людей заарештували.«У всіх потерпілих, хто в серйозному стані – зупинка дихання чи серця. Тож речовина, якою їх труїли – швидше за все, депрессант центральної нервової системи», – повідомляють в поліції.У відповідь на арешти жителі передмістя обурюються і блокують шосе, вимагають  відпустіть неповнолітніх. «Вони заарештували мого сина, йому немає 18. А ще мою доньку і мого чоловіка. Я пішла до відділку, але вони нічого не кажуть. І вони підкинули в будинок три кіло кокаїна», – переконує жінка.Потрощили поліцейську машину і біля лікарні родичі одного з загиблих. За те, що копи нічого не роблять.

Leave a Reply

Your email address will not be published.