Катання на санках закінчилося трагедією для дніпрянина і його 6-річної дочки: подробиці

Катання на санках закінчилося трагедією для дніпрянина і його 6-річної дочки: подробиці

У Дніпрі сталася трагедія під час зимових розваг. Як повідомляє “Дніпро Час”, увечері 2 січня стало відомо, що у парку “Зелений Гай” попер 45-річний чоловік.Стало відомо, що чоловік катався зі своєю 6-річною донькою на санках. Під час чергового спуску з гірки, обидва врізалися у стовб.

Чоловік отримав травму голови, від якої помер на місці. Дівчинку госпіталізовано у Дніпропетровську обласну дитячу лікарню. В неї лікарі діагностували тупу травму живота. 

Як вже повідомляла Politeka, у Дніпрі 2 січня знайшли тіло молодої жінки. Загиблу виявили у покинутому приміщенні колишньої аптеки, що розташована на території Центральної обласної лікарні. Відомо, що тіло було прикрито сміттям, кількома дошками та рожевою тканиною. Жінка була вдягнена не по погоді.  На вигляд мала 25-30 років.Правоохоронці, що прибули на місце події, відзначили, що видимих ознак насильницької смерті на тілі загиблої не виявлено. Проте остаточні висновки за судово-медичною експертизою. Наразі дніпровські слідчі встановлюють особу загиблої та дізнаються усі обставини, що призвели до трагедії. Politeka повідомляла раніше про нові водійські права в Україні: кому доведеться перездавати іспит з 29 грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published.