Криза – це іноді добре, у тому числі й криза державності, – Михайло Чаплига

Криза – це іноді добре, у тому числі й криза державності, – Михайло Чаплига

Політолог Михайло Чаплига поміркував над тим, якими можуть бути позитивні результати початку кризи української державності.

Передусім Михайло Чаплига зазначає, що скоро Україну чекає останні криза. «Цього року моє пророцтво відбудеться і Україна постане перед кризою державності», – повідомляє він.

Водночас експерт міркує над тим, якими можуть бути наслідки цієї кризи. Принагідно він згадує, що в китайській мові слово «криза» – це два ієрогліфи, один із яких перекладається як «нові можливості». Отже, констатує Михайло Чаплига, криза може мати різні наслідки для України, але люди самі творять власне майбутнє. «Це не трагедія», – констатує політолог.До того ж, зазначає він, під час кризи відбувається відмирання старого та поява нового. «Криза – це іноді добре, у тому числі й криза державності», – міркує експерт. До того ж, додає він, у цьому контексті не йдеться про втрату державності, хоч ризики і справді є.Тим не мнеш, переконаний Михайло Чаплига, державна криза дасть можливість народитися дійсно незалежній «Українській республіці». «30 років і коло замкнулося – ми повернулися до точки здобуття нашої незалежності. Був період розпаду СРСР, а потім пост-СРСР, а тепер буде народження «Української республіки», – підсумовує політолог.

Leave a Reply

Your email address will not be published.