Ксенія Собчак поділилася песимістичним прогнозом щодо примирення росіян та українці

Ксенія Собчак поділилася песимістичним прогнозом щодо примирення росіян та українців

Російська телеведуча та журналістка Ксенія Собчак не бачить підстав для оптимізму щодо майбутніх стосунків росіян та українців і вважає, що за декілька найближчих років примирення не відбудеться.Про це вона заявила у четвер, 3 лютого, у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу”.Прогноз російської журналістки з приводу налагодження стосунків між Україною та Росією у найближчі декілька років — песимістичний. Найпершою причиною цього вона вважає відсутність змін у російській державі.

“На жаль, я не думаю, що в Росії певним чином політична ситуація найближчими роками зміниться. Я думаю, що ось та сама горезвісна стабільність – вона в нашій країні відбуватиметься і надалі”, – зауважила Собчак.

На її думку, для того, щоб відбулося примирення на побутовому рівні, теж потрібен час, оскільки “дуже багато дров наламано”.  “Уже є жертви з вашого боку, з нашого. Зруйновані сім’ї, розділені сім’ї. Я знаю величезну кількість прикладів, коли в одній сім’ї брати рідні перестають розмовляти один з одним, тому що мають різну позицію на тему конфліктів, що відбуваються. Це реальні жертви, загиблі люди. Я не думаю, що це можна взяти – і швидко пробачити і забути, на превеликий жаль”, – наголосила Ксенія Собчак.Те, що відбувається між “братніми народами”, російська журналістка назвала “величезною політичною трагедією” і “катастрофою”.Нагадаємо, у Росії вчені, музиканти, письменники і діячі культури розпочали збирати підписи проти війни з Україною.

Leave a Reply

Your email address will not be published.