Лікарі повідомили про стан постраждалих у розстрілі на «Південмаш»

Лікарі повідомили про стан постраждалих у розстрілі на «Південмаш»

У четвер, 27 січня, на «Південмаші» сталася трагедія: 20-річний нацгвардієць убив п’ятьох людей. Ще четверо постраждалих перебувають у лікарні Мечнікова. П’ятий у лікарні №16.Постраждала 22-річна дівчина Жанна все ще перебуває у тяжкому стані. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на інформацію від головного лікаря лікарні Мечникова Сергія Риженка.У неї вистрілили 3 рази. Одна з куль пробила товстий та тонкий кишечник, травмувавши хребець. Відомо, що дівчина прийшла до тями, але їй доведеться пережити ще складну операцію.

У тяжкому стані доправили до лікарні та 25-річного Ігоря. У нього діагностували контузію печінки, у черевну порожнину розлився літр крові. Хлопець не міг самостійно дихати, зараз його зняли з апарату ШВЛ. Він притомний, може говорити, відповідає на запитання. Ще двоє поранених солдатів у стабільному стані, їх життю нічого не загрожує.

«Усі постраждалі мають вижити. Усі лікарі та співробітники лікарні роблять все можливе», – повідомив Сергій Риженко.До слова, народна депутатка Юлія Яцик розповіла, що раніше у частині, де сталася трагедія, вже були смертельні випадки.Як відомо, проти нацгвардійця, який стріляв у побратимів, порушили три кримінальні справи. Слідчі вже повідомили затриманому Артемію Рябчуку про підозру. Також речниця МВС розповіла, чи мав нацгвардієць психічні відхилення.Згодом з’явилася інформація про те, що злочинець зміг упіймати попутку і виїхати з місця злочину. За кілька годин поліція затримала нацгвардійця, який розстріляв пʼятьох людей у Дніпрі.До слова, Антон Геращенко повідомив, в якому стані перебувають потерпілі солдати, які отримали поранення від свого бойового товариша. Відомо, що чотирьох поранених у Дніпрі прооперували.

Leave a Reply

Your email address will not be published.