Масштабна трагедія в “Тузловських лиманах”: з’явилися фото

Масштабна трагедія в “Тузловських лиманах”: з’явилися фото

Тільки за останні два тижні співробітники нацпарку “Тузлівські лимани” виявили вісім локацій загибелі граків, загальною чисельністю близько 500 птахів.Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Іван Русев.Грач символізує собою настання весни. В кінці березня ці птахи, що прилітають в Україну, починають вити гнізда або ж «ремонтувати» старі, в яких через 20 діб після висаджування вилуплюються граченята.

Найімовірніше, граки могли отруїтися хімічно небезпечним зерном, яке обробляють для посіву ярих культур або цькування мишоподібних гризунів.

Однак, точна версія буде відома після проведення експертизи у ветеринарній лабораторії, де птахів досліджуватимуть на патологоанатомічні, мікологічні, вірусологічні та хіміко-токсикологічні дослідження.

“Прохання до всіх, з ким поруч є такі колонії граків зараз, подивитися, чи є серед них загиблі Птахи-порахувати їх і відправити дану інформацію найближчій до вас ветеринарній клініці, а також повідомити нам для узагальнення важливої інформації», – просить еколог Іван Русєв.Відзначимо, у росіян обірвалися можливості атакувати Одесу з моря: дані розвідки Британії

Leave a Reply

Your email address will not be published.