Медики розповіли про стан робітника, який випав із автовишки після зіткнення із вантажівкою у Дніпрі

Медики розповіли про стан робітника, який випав із автовишки після зіткнення із вантажівкою у Дніпрі

Ледь не закінчилась трагедією аварія у Дніпрі – там вантажівка зачепила вишку комунальної машини, двоє людей випали з кошика. Цей момент зафіксували камери спостереження.Про це йдеться в ТСН.14.00.На кадрах, які можуть шокувати, зафіксовано, як набережною їде вантажівка. Біля узбіччя стоїть вишка комунальників, що якраз міняли світильники на стовпах. Вантажівка штовхає вишку з людьми. Вони випадають з десятиметрової висоти. Одного врятував пасок безпеки. А от інший – впав просто на землю. Зараз 38-річний чоловік живий, проте в тяжкому стані в реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. Його колега – старший на два роки – відбувся забиттям та сильним переляком.

Керівник приватної компанії, що виконувала заміну світильників на замовлення міськсвітла, вже заявив, пасок у більш постраждалого робітника був, але не витримав стрімкого поштовху. Сам постраждалий не в змозі давати пояснення нині. Він досі непритомний.

«Черепно-мозкова травма, забій головного мозку, численні переломи кісток лицевого скелету, перелом кісток передпліччя, зап’ястка, надколінника, кісток обох стоп», – каявляють в лікарні.  Поліція опитала 32-річного водія вантажівки, що зачепив автовишку. Копи кажуть, він за кермом був тверезий. Ймовірно, не врахував габарити кузова, бо саме ним, а не кабіною, врізався у вишку. Поліція каже, усі потрібні попереджувальні знаки про роботи комунальників на дорозі були.Читайте також:На гірськолижній трасі у Карпатах маленький киянин отримав травму хребтаҐвалтував просто під час прийомів: тисячам жертв гінеколога-маніяка виплатять компенсаціюЛавров заявив про можливий виїзд з України неосновного персоналу російських дипломатичних представництв

Leave a Reply

Your email address will not be published.