“Могутній удар по імунітету та органах, 5 симптомів вказують на страшну біду з організмом”: лікар про штам “Омікрон”

“Могутній удар по імунітету та органах, 5 симптомів вказують на страшну біду з організмом”: лікар про штам “Омікрон”

Медики дуже стривожені поширенням небезпечного штаму “Омікрон”, який демонструє неймовірну заразність, з величезною швидкістю витісняючи попередній штам “Дельта”. Вірус викликає пневмонію, яку можна розпізнати за рядом ознак. Кожен інфікований, який помітив у себе характерні симптоми, повинен терміново звернутися до лікаря, адже своєчасно надана допомога може відвернути жахливу трагедію.

Лікар Тарас Жиравецький розповів про це у своєму Telegram-каналі.“Насправді практично у всіх пацієнтів з ковідом, якщо виконати на 7-8 день чи пізніше УЗД легень чи Кт легень ви отримаєте заключення – ознаки вірусної пневмонії.

Що це означає?Так у вас є зміни в легенях, які викликані вірусом. У когось ураження зовсім невелике, а хтось має ураження більше 50%.Кінцевий діагноз встановлює тільки лікуючий лікар і більшість пацієнтів не потребують складної терапії. В нас особливо популярно відразу колоти чи капати антибіотики, колоти дексаметазон і вже летіти на крилах в лікарню. Насправді ми оцінюємо ситуацію по клініці та лабораторних аналізах, особливо важливим є ЦРБ (або ЦРП).Окрім того, якщо є потреба призначити антибіотик, то у світі завжди починають з таблетованих препаратів, а якщо вони не допомагають пацієнта госпіталізують і вводять потужніші антибактерійні препарати внутрішньовенно.З досвіду важливими сигналами, того, що пневмонія потребує стаціонарного лікування є:1. Висока температура, яка тримається при ковіді більше за 6-7 дні чи знову піднімається з 8-14 го дня до 37,5 – 38 градусів.2. Падіння сатурації менше 92.3. Сильне виснаження та втома.4. Сильна пітливість вночі кілька днів підряд.5. Сильна задишка.Тому не рекомендую вам коли ви отримаєте результати УЗД чи КТ легень, де буде слово в заключенні пневмонія впадати в паніку і відразу вимагати від лікаря призначити вам найскладніше лікування.Організм знищить вірус і сам без складного лікування подолає ковід, а запалення легень мине.Не панікуємо, а починаємо таки думати критично і прислухатись до того, що кажуть лікарі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.