На Дніпропетровщині пацієнт впав у шахту ліфта лікарні й загинув – що відомо

На Дніпропетровщині пацієнт впав у шахту ліфта лікарні й загинув – що відомо

Слідчі розслідують гибель пацієнта як порушення вимог законодавства про охорону праціТрагедія сталась у семиповерховому корпусі, чоловік впав у шахту ліфта, призначеного для транспортування пацієнтів.85-річний чоловік потрапив до лікарні напередодні, йому прооперували око, і вранці після перев’язки медики мали виписати його додому. За ним збиралися рідні, але на телефонні дзвінки літній батько вже не відповідав. У медзакладі кажуть: у шахту він впав із висоти четвертого поверху.Що могло статися після п’ятої ранку, коли чоловіка в офтальмологічному відділенні, що на шостому поверсі, востаннє бачили чергові – у лікарні не знають. Бо, кажуть, саме в цей час ліфтера не було, а сам підіймач мав бути справним, його перевіряли місяць тому.

“Ліфт у нашій лікарні їде лише з ліфтером. Інакше він не під’їжджає. Він не міг його визвати, він не міг ним проїхати і відкритися двері”, – переконує медична директорка Кам’янської лікарні № 7 Ольга Касюра.Загиблий – кандидат медичних наук, невролог Григорій Романенко. У родині медика припускають: причиною загибелі батька могла стати технічна несправність підіймача, бо той, працюючи все життя у лікарнях, знав, як влаштовані тутешні ліфти.

“Я вважаю, що основна причина – несправність цих дверей. Ось це мене зараз хвилює, тому що може бути якесь знеструмлення. Відключились замки й усі двері стали вільними. Я боюсь, що справа замнеться на цьому рівні. Треба, щоб були перевірки цього ліфтового обладнання”, – наголошує син загиблого Олександр Романенко.Нині до лікарні сторонніх не пускають. А підіймачі після восьмої ранку працюють у звичному режимі, кажуть пацієнти.Чи відсторонений від роботи через смерть пацієнта хтось із працівників, у лікарні замовчують.Слідчі розслідують гибель пацієнта як порушення вимог законодавства про охорону праці.Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпропетровська область, “5 канал”

Leave a Reply

Your email address will not be published.