На Дніпропетровщині пацієнт лікарні звів рахунки з життям: знайшли на медичному бинті

На Дніпропетровщині пацієнт лікарні звів рахунки з життям: знайшли на медичному бинті

На Дніпропетровщині пацієнт павлоградської лікарні покінчив життя самогубством. Трагедія сталася цими вихідними, повідомляє “Дніпро ЧАС”.Як стало відомо, 72-річний чоловік проходив лікування у терапевтичному відділені міської лікарні №4. Зранку 20 лютого, літнього чоловіка знайшли медсестри. Він повісився на медичному бинті, який прив’язав до металічного устаткування, що було вмонтовано в стіну палати. 

Наразі невідомо, що спонукало чоловіка до такого жахливого вчинку. Також не повідомляється чи залишив він по собі передсмертну записку. У лікарні працювати правоохоронці. Вони мають розібратися у всіх  обставинах події. 

Як вже повідомляла Politeka, на початку лютого на Дніпропетровщині 64-річний чоловік намагався звести рахунки з життям, підірвавши себе на гранаті   РГД-5. Про вибух поліцію повідомив сусід. Як з’ясувалося літній чоловік підірвав гранату у власному будинку.  В наслідок вибуху він отримав чисельні важкі поранення. Чоловіка швидко госпіталізували до лікарні, проте, попри усі зусилля медиків, він помер у приймальному відділенні. На місці вибуху правоохоронці виявили  спусковий важіль, запобіжну чеку та осколки від гранати. За словами сусідів, загиблий хворів на рак горла. Саме ця тяжка хвороба і стала причиною такого жахливого вчинку. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.