Не можна рік вставати з ліжка: мати розповіла про стан дівчинки, яка зламала хребет у шкільному дворі

Не можна рік вставати з ліжка: мати розповіла про стан дівчинки, яка зламала хребет у шкільному дворі

Учениці 5 класу Настя Тарасова, яка зламала хребет у дворі своєї школи у Мелітополі, рік вставатиме з ліжка. Вона навіть не може сидіти.

Наразі дівчинка перебуває у Запорізькій обласній лікарні, бо її мама Вероніка Олександрівна не знає, як доставити її додому. Про це повідомляє місцеве видання “РІА – Мелітополь”.НП сталася у п’ятницю, 14 січня, коли Настя разом із мамою вона йшла на перший урок. Того дня випав невеликий сніг. Коли мама з донькою зайшли на подвір’я школи, Настя послизнулась і впала на спину. За словами мами школярки, у доньки після падіння посиніло обличчя.

У медичному закладі, куди привезли дитину, діагностували забій і тільки прописали мазь. Правильний діагноз поставили вже після магнітно-резонансної томографії (МРТ) у лікувально-діагностичному центрі. Після цього дитину відвезли до Запорізької обласної лікарні.Медики кажуть, що лікування травм буде тривалим. Реабілітація, швидше за все, також. Зокрема, дівчинці щонайменше рік не можна буде вставати і навіть сидіти. Весь цей час спеціальний корсет утримуватиме пошкоджені хребці у стабільному положенні.Лікування в медустанові закінчиться цієї п’ятниці, 4 лютого, після цього дитину потрібно доставити додому. Оскільки транспортування має бути дбайливим, потрібен спеціальний транспорт для спінальників. Тож мама дівчинка просить про допомогу. Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку 4149439316043086.Зазначимо, що у травмі доньки Вероніка Тарасова звинувачує керівництво школи, яке не забезпечило безпечне переміщення дітей двором навчального закладу. За її словами, того дня посипали лише сходи, а на прилеглій території було дуже слизько.У міському управлінні освіти за фактом пригоди призначили перевірку. А у відділі охорони здоров’я міськради розпочали комплексний розгляд неналежного надання медичної допомоги.

Leave a Reply

Your email address will not be published.