НП з трамваєм у Кривому Розі мало не призвело до трагедії: у жінки-водія трапилася істерика

НП з трамваєм у Кривому Розі мало не призвело до трагедії: у жінки-водія трапилася істерика

У Кривому Розі у старенького трамваю відмовили гальма під час руху. Про це повідомили місцеві мешканці у Facebook-cпільноті “Транспорт Кривого Рогу”.Як зазначили у дописі, надзвичайна подія сталася 28 грудня близько 12 години.  У трамвая, що їхав за маршрутом відмовили гальма. Водійка лише повідомила про несправність та  встигла прокричати пасажирам: “Тримайтеся міцніше!”.

Трамвай, на щастя не зійшов з рейок, проте зупинився за зупинкою. Відмічається, що лише дивом він не зіштовхнувся з автівками. Крім того, на зупинці стояли люди і якби трамвай зійшов з рейок, могли бути людські жертви. Як повідомили свідки події, пасажири навіть не встигли злякатися, лише у жінки-водія, після остаточної зупинки, сталася істерика. Одна з пасажирок намагалася її заспокоїти.

Як вже повідомляла Politeka, у Дніпрі під колесами трамваю загинула пенсіонерка. ДТП сталося 28 грудня. Трамвай вже повертався в депо, коли на нерозчищеній дорозі, випадково зійшов з рейок. Його почало розвертати у бік тротуару, там, у цей час, стояло декілько осіб. Літню жінку зачепило трамваєм і вона впала йому під колеса. Потім на постраждалу зверху впав світлофор. Свідки події відразу викликали поліцію та швидку допомогу. Але медики, що прибули на місце події, змогли констатувати смерть потерпілої.

Leave a Reply

Your email address will not be published.