Падіння з ліжка призвело до трагедії: незвичайна НП сталася в Дніпрі

Падіння з ліжка призвело до трагедії: незвичайна НП сталася в Дніпрі

У Дніпрі швидку допомогу викликали до чоловіка який, нібито, впав з ліжка та помер. Проте коли лікарі прибули на виклик, з’ясувалося, що загиблий отримав численні тілесні ушкодження, повідомляє “Дніпро Оперативний”. Як стало відомо, медики швидкої допомоги побачили що тіло лежить у калюжі крові, на голові – глибока рана. Крім того, у чоловіка також були виявлені інші тілесні ушкодження. Лікар викликав поліцію.

Поліцейські згодом опитали усіх присутніх у квартирі: 50-річного брата загиблого та їх 31-річного приятеля. За словами чоловіків, вони утрьох вживали алкогольні напої й випадково їх приятель впав з ліжка та помер. При цьому один зі свідків постійно плутався у свідчення, чи то від хвилювання, чи то від алкоголю. Або ж з інших більш вагомих причин. Це має встановити слідство. 

Як вже повідомляла Politeka, днями у Дніпрі сталася трагедія на залізничній колії. 22-річний місцевий мешканець потрапив під колеса вантажного поїзда на  станції Нижньодніпровськ. Прибувші на місце події поліцейські тепер мають встановити чи було це самогубство, чи нещасний випадок. Як відомо, жодної передсмертної записки молодий чоловік по собі не залишив. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.