Пара провалилася в яму в Дніпровському ТРЦ: що відомо про потерпілих

Пара провалилася в яму в Дніпровському ТРЦ: що відомо про потерпілих

В одному з міських торговельних центрів травмувалися чоловік та жінка. Як повідомляє Telegram-канал “Х.Дніпро”, пара впала у яму ескалатора на першому поверсі.Конструкцію розібрали аби відремонтувати її, проте місце не було нормально огороджене. У яму впала сліпа жінка та чоловік, що погано бачить.

Постраждалих було доправлено до відділення лицьової хірургії однієї з місцевих лікарень. Під час падіння чоловік вибив зуб. 

Як вже повідомляє Politeka, днями у Дніпрі в одному з місцевих парків сталася жахлива трагедія. Під час катання на санках загинув чоловік. Як відомо, він відпочивав у парку разом з 6-річною донькою. Під час одного зі спусків на санчатах, чоловік сильно вдарився спиною об дерево. Медики, що прибули на місце виклику констатували клінічну смерть. Протягом 30 проводилися реанімаційні дії, проте повернути до життя чоловіка лікарі так і не змогли. Дитину було госпіталізовано до лікарні з тупою травмою живота.За словами керівництва парку, там немає жодного облаштованого місця, де можна безпечно кататися на санчатах, тюбінгах або льодянках. Про це постійно нагадують працівники парку та спеціально розвішені таблички. Проте щороку на схилах парку травмуються десятки людей. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.