“Писала вірші про смерть”: у Миколаєві школярка впала з дев’ятого поверху

У Миколаєві з дев’ятого поверху випала школярка. Дівчина померла по дорозі до лікарні.

Трагедія сталася вранці. Тато Юлії розбудив її, щоб та збиралась до школи. Сам у цей час пішов до вбиральні. Коли вийшов, виявив що донька вже випала з вікна і лежить на асфальті. Після цього він одразу подзвонив дружині, яка в той час була на роботі.

“Ось тут вона лежала. Все лице було просто розбите… – показує на місце під будинком мати Юлії, Людмила Дмитренко. – Поліція мене не пускала, бо я істерично кричала, чоловіка вигнали аж за ріг”.

Як зазначають, швидка допомога, яка прибула за 6 хвилин, надавала допомогу вже при ознаках біологічної смерті.

Перш за все, підозрювали у цій події батька, адже вони були вдома лише вдвох.

“Поліція зняла відбитки пальців батька на стільчику біля вікна, щоб пересвідчитись, чи не він її штовхнув. Але з’ясувалося, що вона сама стрибнула, поки він був у туалеті.”

Мати дівчинки розказує що Юлія була доволі тихою та зовсім не конфліктною. Останнім часом суворо стежила за зовнішністю, бо мала комплекси через вагу. Однак під час розмови починає пригадувати, що дочка слухала дивну музику.

“ Юля сказала, що стрибне з дев’ятого поверху, бо їй цікаво подивитися, що з цього вийде. Я їй відповіла, що із таким не жартують. Вона сказала: А раптом я залишуся живою? – переповідає моторошну розмову з дочкою жінка.”

Двоюрідна сестра Анастасія припускає, що дівчину могли спонукати до самогубства однолітки, адже випадки булінгу нині – непоодинокі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.