Повністю вакцинований канадський сенатор помер від Covid

Повністю вакцинований канадський сенатор помер від Covid

За словами урядовців, видатний канадський політик, який зробив обидві ін’єкції від уханського коронавірусу (Covid-19), померла від «covid».

56-річна Жозе Форест-Нісінг страждала від аутоімунного захворювання, яке, як повідомляється, вразило її легені. Після уколу їй стало дуже погано, і її довелося відправити в лікарню, де вона пролежала цілий місяць на лікуванні.Зрештою, 14 листопада Нізінг відправили додому, але її стан ще більше погіршився. Вона померла приблизно через тиждень через хворобу, спричинену ін’єкціями, від якої вона страждав.

Призначений прем’єр-міністром Джастіном Трюдо у 2018 році, Нізінг обіймала місце в Групі незалежних сенаторів, яка в основному складається з людей, пов’язаних з Ліберальною партією.Всупереч обставинам її смерті, офіс Нісінга оприлюднив похвальну заяву за ін’єкції. Замість того, щоб шанувати її життя, офіс Нізінг скористався можливістю, щоб поширити більше пропаганди про джеб.«Сенатор Форест-Нісінг хотіла б нагадати всім канадцям про важливість вакцинації», – йдеться в офіційній заяві. «(Вона) залишається впевненою, що її бій був би набагато іншим, якби не цей захист».Спікер Сенату Джордж Ф’юрі опублікував власну заяву, в якій висловив співчуття всій родині, друзям і близьким Нісінга.Уколи мРНК не є ліками, а лише погіршують ситуаціюТим часом уряд Канади ще не отримав жодного доказу того, що ін’єкції роблять щось корисне для здоров’я людей.Немає жодних випробувань, які б показали, що уколи зупиняють інфекцію або передачу. Насправді немає жодних доказів, які б підтверджували поширене твердження уряду, що уколи допомагають запобігти серйозним симптомам, про що свідчить передчасна смерть Нісінга.Канадський лікар з Альберти на ім’я д-р Кріс Горділло насправді бачив протилежне явище у його повністю інєкційованих пацієнтів, багато з яких після ін’єкції страждають від важкої хвороби.«Я бачив інсульти, я бачив параліч Белла, я бачив серцевий напад, згустки крові, я бачив розлади дихання, коли люди просто не можуть дихати після цих інєкцій», – пояснив доктор Горділло на сайті нещодавній мітинг в Едмонтоні.Журналіст-розслідувач Джордан Шахтель також виступив із засудженням цих пострілів, пояснивши, що «лікування» мРНК не відповідає стандартам, які, за загальним визнанням, неможливо досягти.«Сьогодні ми знаємо, що ін’єкції служать чимось схожим на потенційний профілактичний засіб на шість-дев’ять місяців з невідомими довгостроковими побічними ефектами», – додав Шахтель.«Ефективність, що минає, яку найкраще спостерігали в таких країнах, як Ізраїль та Ірландія, призвела до режиму прискорювальних уколів, але світові уряди не визнали, що термін дії щеплень закінчується».

Далі Шахтель пояснив, що як чиновники охорони здоров’я, так і великі фармацевтичні компанії використовують «напівправду» про ін’єкції в рамках масштабного вилучення грошей для Pfizer, Moderna та «тих, хто зацікавлений у введенні п’ятирічним дітям експериментальних ін’єкцій, які закінчуються».Всупереч цьому, Міністерство охорони здоров’я Канади лише минулого тижня схвалило ці ін’єкції для дітей віком від п’яти років. Знімки мають «дозвіл на екстрене використання», як і тут, у Сполучених Штатах, тобто технічно вони не «схвалені

Leave a Reply

Your email address will not be published.