Попросився в армію не просто так: сусіди розкрили нові деталі про солдата, який убив п’ятьох людей у Дніпрі

Попросився в армію не просто так: сусіди розкрили нові деталі про солдата, який убив п’ятьох людей у Дніпрі

20-річний Артемій Рябчук, який напередодні розстріляв своїх товаришів по службі з Національної гвардії на режимному об’єкті “Південмашзавод”, у пам’яті мешканців його рідного села під Одесою залишився зразковим і відповідальним молодим чоловіком. Навіть в армію хлопець попросився сам, тому що після служби хотів отримати роботу з гідною оплатою і допомагати матері, що залишилася вдовою.Про це журналістам видання “Сегодня” розповіла староста села Броска в Ізмаїльському районі Світлана Москвич. Жінка стверджує, що те, що сталося, шокувало місцевих жителів, для багатьох ця новина зберігає в собі безліч таємниць.

“Артемій пішов до армії лише три місяці тому. Можливо, там щось сталося, чого він не витримав. Може, якась несправедливість. Я читала, що був якийсь інцидент, і Артем заступився за людину. Він мав загострене почуття справедливості, дуже”, – пояснила староста.Жінка також згадує, що з моменту широкого розголосу трагедії на її телефон почали дзвонити фермери з полів, де нацгвардієць підпрацьовував до служби. За їхніми словами, коли всі хлопці селища йшли на дискотеку, Рябчук відповідально займався роботою, оскільки розумів, що лишається годувальником у своїй родині.“Вони приїхали всією сім’єю до нашого села у 1986 році. Нормальна сім’я, віряни, на кшталт євангельських баптистів. Батько Артемія помер у 2018 році, старша сестра вийшла заміж та поїхала з села. До речі, мама поїхала до неї ще до того, як це сталося, оскільки у неї народився онук”, – пояснила Світлана Москвич.

Так, на її запевнення, ніщо не давало приводу сумніватися в адекватності хлопця, він був добре вихований, і те, що сталося, ніяк не в’яжеться з тією людиною, яка росла на очах у старожилів. Такої думки, за словами старости, дотримуються і викладачі технікуму, де військовий навчався.“Корінь трагедії треба шукати там, де він служив”, – підсумувала жінка.Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:у військовій частині, де Артемій Рябчук проходив службу, підтвердили конфлікт, який згодом міг призвести до масового вбивства;жертви нацгвардійця, які були його ровесниками і, як і він, проходили строкову службу, характеризуються виключно позитивно у пам’яті друзів сім’ї та сусідів;зі свого боку, у спецслужбах виявили нюанс, який дає привід засумніватися у вчинку Рябчука, як скоєний у стані афекту.Сообщение Попросився в армію не просто так: сусіди розкрили нові деталі про солдата, який убив п’ятьох людей у Дніпрі появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Reply

Your email address will not be published.