Порятунок дитини в Марокко: хлопчика витягли із колодязя, але дива не сталося

Порятунок дитини в Марокко: хлопчика витягли із колодязя, але дива не сталося

У Марокко завершили операцію з порятунку п’ятирічного Раяна, який застряг у колодязі. Вона тривала від 1 лютого, відколи хлопчик впав у колодязь. Про це пише 2M.ma.Рятувальна операція тривала понад чотири дні. Увесь цей час хлопчик був у колодязі.Спершу повідомлень про стан дитини не було. У мережі опублікували лише кадри, як рятувальники несуть малого до карети «швидкої».

Коли рятувальники таки дістали Раяна з колодязя, натовп радів порятунку, однак буквально через кілька хвилин у ЗМІ повідомили – хлопчик помер.

Для порятунку хлопчика розгорнули масштабну операцію. Щоб визволити дитину з пастки, довелося копати горизонтальний тунель. Коли бульдозер наблизився до колодязя, рятувальники почали копати вручну, оскільки була загроза зсуву.На трагедію відреагував і король Марокко Моххамед IV. У королівській пресслужбі повідомили, що він зателефонував батькам загиблої дитини.«Я уважно стежив за розвитком трагічної події. Ми попросили вжити необхідних заходів і зробити все можливе, щоб врятувати життя загиблого»,– завив король Марокко.У соцмережах на смерть дитини відреагували ілюстрацією.

Leave a Reply

Your email address will not be published.