“Почули крик і обернулися”: чоловік став жертвою акули прямо на пляжі, спостерігали десятки людей

“Почули крик і обернулися”: чоловік став жертвою акули прямо на пляжі, спостерігали десятки людей

Інцидент стався на південно-східному узбережжі Сіднея. Чоловіка-плавця в районі пляжу Бухан-Пойнт з’їла біла акула, передає видання Daily Mail.За словами одного з очевидців, тварина “розірвала бідолаху навпіл”, а потім проковтнула частини тіла.  Атака тривала всього кілька секунд.

Відзначається, що після того, як була піднята тривога, на місце відразу ж прибули рятувальники. Всім тим, хто купався, було наказано негайно вийти з води. У пошуках жертви був задіяний навіть вертоліт. 

“Ми почули крик і обернулися, це виглядало так, як ніби машина приземлилася у воду: сильний сплеск, потім акула вгризлася в тіло і всюди була кров”, — розповів один з очевидців.Пізніше в поліції повідомили, що були знайдені останки плавця, а також частини його гідрокостму. Особистість ще установлюється. Ймовірно, це місцевий житель, який добре знав пляж і часто плавав у напрямку мису. Примітно, що це перший напад білої акули на людину зі смертельними наслідками в Сіднеї з 1963 року.Користувачі активно коментують трагедію:”Як там взагалі можна купатися? Такі хвилі””Жах (“”Отже, завжди боялася побачити, пливучи на морі, плавник, а тут таке

Leave a Reply

Your email address will not be published.