Працювали газовики поверхом вище: мешканці будинку Кропивницького, де стався вибух, назвали можливі причини трагеді

Працювали газовики поверхом вище: мешканці будинку Кропивницького, де стався вибух, назвали можливі причини трагедії

Життю дітей, що постраждали від вибух у Кропивницькому, нині нічого не загрожує. Про це із посиланням на медиків повідомили міські чиновники, йдеться в ТСН.12.00.Будинок зараз обстежує комісія – це працівники міськради, рятувальники та газовики. Вони з’ясовують ступінь пошкоджені тому поки нікого з мешканців будинку всередину не пускають. Цю ніч більшість із них провели в родичів, частину відселили до місцевого готелю.Також на місці облаштували пункт обігріву. Натепер до нього звернулося близько 90 людей. Окрім того, із потерпілими зараз працюють психологи. Люди переважно в шоковому стані й потребують зараз спеціалізованої допомоги.

До Кропивницького сьогодні також приїхала делегація з Києва. Все для того, щоб люди якнайшвидше могли повернутись до своїх осель.

Також сьогодні до Кропивницького консультувати місцевих медиків приїхали двоє лікарів із Дніпра. Це спеціалісти з дитячих опіків. Вони мають допомогти лікарям із лікуванням двох сестер, які постраждали внаслідок пожежі. Вони обидві в дитячій обласній лікарні. У старшої 13-річної Діани – близько 10 відсотків опіків тіла. Її стан лікарі оцінюють як середній, молодша – 8-річна Поліна в тяжчому стані. Вона зараз в опіковому шоці. У неї до тридцяти відсотків опіків – постраждали ноги, руки та обличчя. Її попереду чекають багато операцій із пересадки шкіри.Під час пожежі загинув 37-річний батько цих дівчат.Вибух у спальному районі Кропивницького пролунав напередодні пообіді. А за кілька хвилин потому квартира на другому поверсі багатоповерхівки, в якій усе трапилося, вигоріла вщент. За попередніми даними, стався вибух газоповітряної суміші. У момент вибуху в одній із квартир на третьому поверсі нібито саме заміняли лічильник. За словами мами дівчат, які зараз у лікарні, у їхній квартирі жодних проблем із газом не було.«У мене діти були на дистанційному навчанні. Я ж собі сама не ворог, щоб у мене був витік, щоб я її не почула. До того ж чоловік був вдома. Він ніколи б не допустив, щоб був витік газу», – переконує жінка і демонструє попередження, що у їхньому будинку того дня проводили роботи газовики.Мешканці кажуть, у під’їзді відбувалися газозварювальні роботи, а неподалік стояла газова аварійна.Ударна хвиля вибила шибки у 74 квартирах, пошкоджень зазнали навіть п’ять будинків, які стоять поруч.

Leave a Reply

Your email address will not be published.