Розстріл у Дніпрі: МВС розкрило “нестатутні стосунки” в частині напередодні трагеді

Розстріл у Дніпрі: МВС розкрило “нестатутні стосунки” в частині напередодні трагедії

У справі розстрілу людей на Південмаші, що стався 27 січня, з’явилися перші результати розслідування. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін на своїй Facebook-сторінці. Як стало відомо, комісією щодо розслідування обставин трагедії вже проведено анкетування особового складу частини №3021 НГУ. Під час якого були виявлені факти  позастатутних відносин. Євген Єнін пообіцяв, що найближчими днями отримані матеріали будуть направлені до Державного бюро розслідувань.

Крім того, комісія виявила значні порушення правил порядку користування  кімнатою зберігання зброї. Зокрема був відсутній контроль за  замиканням ставниці для зброї, яка мала б бути належно замкнута. Є питання про якість інструктажу перед вступом до наряду. Члени комісії виявили відсутність низки медикаментів в аптечці військовослужбовців.

За словами Євгена Єніна головним завданням створеної комісії є дізнатися більше про морально психологічний клімат у військовому колективі, перевірка процесу відбору та підготовки кадрів, дотримання порядку проходження військової служби. На останок заступник міністра повідомив, що військовослужбовці, яких було госпіталізовано з пораненнями одужують. Частину з них вже переведено з реанімації до інших відділень. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.