Річниця трагедії Краматорська: обстріл окупантами мирних українців після звільнення воїнами ЗСУ

Річниця трагедії Краматорська: обстріл окупантами мирних українців після звільнення воїнами ЗСУ

Минуло 7 років від того дня, як Краматорськ обстріляли російські окупанти. Це трапилося 10 лютого 2015 року.Під час обстрілів загинуло 17 людей, серед загиблих п’ятеро дітей, обстріл прийшовся по житлових районах міста. Про це сьогодні, 10 лютого, написав керівник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Під час обстрілу було також поранено 64 місцевих жителі, цивільні та військові.

Ціллю були аеродром та житлові квартали. Окупанти випустили по місту залпи з великокаліберних систем, зокрема – БМ “Смерч”. Касетні снаряди, які заборонені міжнародним правом. Покарання за смерті людей досі ніхто не поніс.

“Обстріл житлового кварталу мирного міста був не випадковістю та помилкою. Це був свідомий акт залякування, покликаний похитнути позиції української делегації на саміті Нормандської четвірки. Акти терору – це звичайна методика для загарбників. Вони намагалися залякати нас тоді, намагаються залякати і зараз. Але як тоді, так і зараз їхнім планам не здійснитись. Ми сильні, бо за нами правда”, – зазначив голова Донеччини.

Кожного року, 10 лютого в Краматорську – траурний день: згадують загиблих. Забути цю трагедію неможливо, як неможливо пробачити тих, хто вдався до таких дій.

Leave a Reply

Your email address will not be published.