Сусіди приголомшені звісткою: у США на День подяки 18-річний хлопець вбив матір

Сусіди приголомшені звісткою: у США на День подяки 18-річний хлопець вбив матір

На День подяки у США син завдав смертельного ножового поранення рідній матері. Мотив жахливого злочину невідомий.Про це пише The Metro.Трагедія сталася в Лоуренсвіллі, графство Гвіннетт. Тіло 42-річної Марсії Ченс з ножовими пораненнями знайшли поліцейські в її будинку. Копи приїхали на виклик, пов’язаний із домашнім насильством, і заарештували 18-річного сина жінки.

Відомо, що син та матір мешкали разом. Юнака звинувачують у тяжкому вбивстві, нападі з обтяжувальними обставинами і зберіганні ножа під час вчинення тяжкого злочину. 

Підозрюваний утримується в центрі ув’язнення округу Гвіннетт без можливості внесення застави. У поліції наразі кажуть, що мотиви молодика невідомі. Утім, він і раніше мав проблеми із законом.У серпні його заарештовували і звинувачували у злочинному пошкодженні майна та навмисному перешкоджанні працівникам правоохоронних органів шляхом використання погроз або насильства, повідомляє  WAGA-TV. Приблизно через два тижні хлопця заарештували за аналогічними звинуваченнями.Сусідка родини  розповідає, що вона була “шокована” вбивством.”Я не думаю, що він справді був здатний на щось подібне. Це твоя мама, і це на День подяки”, – сказала вона.Інша сусідка Генрієтта Робінсон додала, що бачила, як хлопець “розмовляє сам із собою” надворі, і подумала, що він намагався потрапити до її будинку.”Ніколи не думала, що, знаєте, це дійде до цього. Це справді тривожно”, – додала вона

Leave a Reply

Your email address will not be published.