“Тих, що вижили, немає”: з’явилися кадри з місця аварії російського літака

“Тих, що вижили, немає”: з’явилися кадри з місця аварії російського літак

Про авіакатастрофу повідомили очевидці. За інформацією прес-служби ГУ МНС РФ по Камчатському краю, на борту приватного легкомоторного літака Ан-2 на момент аварії було дві людини – тих, що вижили немає. Вони здійснювали перевезення вантажу в село Тимлат. З’явилися фото з місця аварії Ан-2.

Через деякий час після зльоту літак впав в кілометрі від злітної смуги, на південний захід від села Коряки. Падіння сталося у важкодоступній місцевості, після чого літак відразу ж загорівся.

Полум’я гасили за допомогою пожежної техніки та підручних засобів. Під час рятувально-пошукової операції були виявлені тіла обох членів екіпажу.

На даний момент рятувальники впоралися з вогнем і завершили роботи на місці падіння літака. Площа пожежі склала близько 100 квадратних метрів.

Раніше ми розповідали про пожежу в аеропорту “Шереметьєво”, яка сталася 10 лютого. Встановлено, що загоряння виникло в результаті короткого замикання в пересувній станції електрозарядки. Пожежники оперативно загасили вогонь, поки він не перекинувся на літаки. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.