Трагедія з батьком і 6-річною дочкою сколихнула Дніпро: нові подробиці

Трагедія з батьком і 6-річною дочкою сколихнула Дніпро: нові подробиці

Подробиці нещасного випадку з жахливим кінцем розповіли директора Центру екстреної та медицини катастроф Радій Шевченко та керівник КП “Міська інфраструктура” Олексій Тесля під час пресконференції. Про це повідомляє Telegram-канал “Дніпро обласний”.

За словами керівника швидкої допомоги Радія Шевченка, виклик медики отримали о 20:09. І вже через 10 хвилин бригада швидкої допомоги була у парку. Проте дістатися відразу до потерпілого не вдалося. Машина не могла проїхати униз. Майже на всіх гірках була ожеледиця. Коли ж таки лікарі дісталися чоловіка, то констатували в нього стан клінічної смерті. Відомо, що під час спуску з донькою, він сильно вдарився спиною об дерево. Протягом 30 хвилин дві бригади швидкої допомоги проводили реанімаційні дії, проте допомогти вже не змогли. Медики зафіксували біологічну смерть. 

Взагалі у парку “Зелений Гай” не має спеціально облаштованих місць для катання. Про це зазначив директор КП “Міська інфраструктура” Олексій Тесля. У місцях, які користуються у містян попитом, встановлені спеціальні таблички, що попереджають про небезпеку. Про те на них відпочиваючи воліють не звертати уваги. Щороку на схилах парку “Зелений гай” травмуються десятки людей. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.