Трагедія наздогнала молодого моряка в порту Одеси: “три доби в сидячому положенні”

Трагедія наздогнала молодого моряка в порту Одеси: “три доби в сидячому положенні”

У турецький порт зайшло судно з Одеси, на борту якого знаходився мертвий моряк, його тіло три дні пролежало в каюті в сидячому положенні.Шокуючим інцидентом поділився морський юрист Микола Гольбін.За його словами, балкер Thor стояв на рейді в порту Одеси, коли на ньому раптово помер 29-річний моряк з Одеської області

“Однак судновласник прийняв рішення не знімати з борту померлого в Україні українського моряка, а зробити це в турецькому Стамбулі”, – розповів юрист.

Гольбін каже, що померлий моряк три доби перебував у своїй каюті в сидячому положенні. Каюти опалювалися, поширювався задушливий запах.”В якому стані моряка доставлять до родичів – я думаю, не варто пояснювати”, – зазначив юрист.Тепер тіло померлого літаком відправлять в Україну.”Я розумію, чому так сталося. Якщо знімати тіло в Україні-треба викликати катер, платити гроші, приїде поліція, можливо, затримають судно. Навіщо морочитися з українською владою, якщо можна мати справу з турецькими”, – вважає юрист.

Судно Thor ходить під прапором Маршаллових островів і належить грецькій компанії Primerose Shipping Co. Ltd.Також, моряки потрапили в пастку вербувальника: “обіцяв роботу на судах далекого плавання”

Leave a Reply

Your email address will not be published.