Трагедія сталася під час церемонії на весіллі: обірвалося життя 13 людей

Трагедія сталася під час церемонії на весіллі: обірвалося життя 13 людей

В одній з країн в Південній Азії, радісне події закінчилося трагедієюПро те, що минулої середи, 16-го лютого, майже півтора десятка гостей, які прибули на весільну церемонію в індійський штат Уттар-Прадеш, несподівано провалилися в шахту колодязя, і серед жертв не тільки чоловіки, але жінки з дітьми, пише “BBC”.Як стало відомо пізніше, Стара металева плита, що прикривала колодязь, просто не витримала ваги гостей у важливий момент. Всі присутні несвоєчасно, і неорганізовано, кинулися до молодят, щоб, відповідно до індійської традиції, нанести на обличчя молодят мазь з куркуми, що є певним символом майбутнього добробуту.

Всупереч тому, що на крики постраждалих майже миттєво збіглися чоловіки, вони не змогли повноцінно допомогти постраждалим: рятувальники витягли з колодязя тільки 2-х уцілілих(померли по дорозі в лікарню), а решта 11 загинули відразу.

За словами прем’єр-міністра Індії, Нарендра Моді, подібна смерть вже точно – “несамовита”. Також, владі штату дали відповідальне доручення – сприяти сім’ям загиблим усіма можливими способами, включаючи надання фінансової допомоги.Також раніше ми інформували про те, що у Львові, фасад житлового будинку провалився всередину магазину, поки там були відвідувачі.А до цього наш портал повідомляли про те, що нетверезий водій, який збив неповнолітню одеситку, відправиться в СІЗО.

Leave a Reply

Your email address will not be published.