Трагедія трапилася з 23-річною вагітною українкою, мати кричала про допомогу: “Стала задихатися…”

Трагедія трапилася з 23-річною вагітною українкою, мати кричала про допомогу: “Стала задихатися…”

У своєму Фейсбук мати загиблої, Неля Стасишена, благала владу направити дочку в Ужгородську обллікарню, для надання консультації та допомоги від кваліфікованих фахівців. На жаль, 10 лютого 23-річної вагітної не стало. 

У коментарі ТСН.uа Неля Стасішена розповіла – її дочка була вакцинована, і вагітність протікала добре, але вона заразилася коронавірусом за два тижні до смерті. Дівчину поклали в пологовий будинок для перестраховки, а на п’ятий день вона в сльозах поскаржилася матері, що їй важко дихати, болить спина і вона не може рухатися. Лікар прописав вагітній масаж, а на наступний день невропатолог поставив діагноз “ковідна” неврологія.

Сатурація впала до 75% на восьмий день, і дівчина стала задихатися, КТ показало 90% ураження легенів. Після цього Марію перевели в реанімацію, а потім – в обллікарню. Відлік часу пішов на години, дівчину підключили до кисню, але вже було пізно. 

На думку матері померлої, її дочку могли врятувати, якби була надана кваліфікована допомога.Дівчина чекала хлопчика, і в наступному році планувала закінчити магістратуру на правознавстві. Марія була єдиною донькою в родині. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.