Трагедія у родині відомого актора, не стало п’ятимісячного сина: “Жодні батьки не заслуговують”

Трагедія у родині відомого актора, не стало п’ятимісячного сина: “Жодні батьки не заслуговують”

Трагедія трапилася у колишнього чоловіка співачки Мерайї Кері відомого актора, коміка і ведучого Ніка Кеннона – помер його п’ятимісячний син.

Відомо, що сина Зена народила реперу модель Алісса Скотт, він був наймолодшим з семи дітей Кеннона. За словами виконавця, проблеми зі здоров’ям у дитини почали проявлятися на другому місяці життя. Коли батьки звернулися до лікаря, то з’ясувалося, що в голові хлопчика почала накопичуватися рідина, а потім виявилася пухлина, яка почала дуже швидко рости. Врятувати дитину не

Перед смертю сина Нік Кеннон покинув все і прилетів в Лос-Анджелес, де живе Алісса Скотт з Зеном. Там репер провів час з дитиною. “Я зробив все, щоб провести з Зеном якомога більше часу. Ми прокинулися в неділю і пішли до океану…”, – поділився виконавець у своєму шоу.У коментарях до публікації в Instagram користувачі почали співчувати актору: “У Бога для всього є причина”, “Ви така сильна людина, тримайтеся”, “Жодні батьки не заслуговують на смерть своїх дітей”, “Це розбиває серце”, “Найглибші співчуття”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.