Три дні на ШВЛ, інфаркт”: в Іспанії раптово помер заробітчанин з Прикарпаття, потрібна допомога

В Іспанії раптово обірвалося життя Романа Міцака з Івано-Франківщини. Чоловік три дні перебував на ШВЛ, але врятувати медикам його не вдалося. Без люблячого батька залишилося двоє дітей, а дружина втратила коханого чоловіка. Українців просять допомогти транспортувати тіло загиблого Романа на рідну землю.

“Наш земляк, Франківець Роман, пішов зі світу раптово…Роман працював_за кордоном, в Іспанії, щоб забезпечити жінку та двох дітей стабільністю та достатком. Працював не офіційно, але на совість…І тут, як грім серед ясного неба – інфаркт, три дні під апаратом ШВЛ, але на жаль….Роман залишив цей світ, будучи на чужині, один, без рідних!Жінка з дітьми проживають на зйомній квартирі, тут, у Франківську, і тепер складно уявити, як повинні жити далі, без батька, чоловіка та підтримки.Найперше це потрібно зібрати кошти, щоб транспортувати прах Романа з Іспанії сюди, на Україну. Кремація_разом транспортування праху коштує близько_2000 євро, і таких коштів в родині немає.Ми просимо усіх небайдужих людей підтримати родину фінансово та допомогти зібрати кошти на поховання Романа тут, на рідній землі, в Україні!Ми українці усі єдині, тож брата нашого потрібно забрати додому та гідно поховати, за християнськими звичаями!Допоможіть!Фінансово можна допомогти :

Картка Приват_банку 5457082222250735_Міцак Річард-РоманоPayPal_vaniafiege (позначка -” для_Романа”)” – йдеться в_дописі. Про смерть Романа повідомили і на сторінці Книга пам”яті померлих за кордоном українців:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *